فروش باغ و ویلا در شهریار- ملارد و حومه با سایت مشاورین املاک خزر در زمینه های باغ،ویلا،سوله،گلخانه ، باغچه در منطقه های شهریارو ملارد و حومه با ما همراه باشید
راهنمای خرید ویلا در شهریار و ملارد

راهنمای خرید ویلا در شهریار و ملارد

همیشه قبل از هر انتخابی کسب اطلاعات لازم در مورد آن موضوع میتواند کمک به سزایی در یک انتخاب بهینه باشد دراین مقاله در سایت املاک خزر با راهنمای خرید ویلا در شهریار و ملارد در خدمت شما هستیم.

همیشه داشتن محلی برای استراحت به دور از آلودگی هوا و سایر آلودگی از جمله آلودگی های صوتی و تصویری برای مردم شهر تهران از آرزوهای ساکنین این شهر 15 میلیون نفری است . برای رسیدن به یک محل خوش آب وهوا اکثریت مردم تهران شهرهای شمالی کشور را برمی گزینند که علاوه بر مسافت بسیار زیاد ، باز ترافیک هایی که در تهران مشاهده میشود در شمال کشور نیز قابل مشاهده است . غافل از اینکه در نزدیکی تهران و در شهرستان شهریار نگین شهر سبز تهران ویلا ها ، باغ ها و باغچه های بسیار زیبا و دلچسب با تمام امکانات رفاهی وجود دارد که می توانند علاوه بر محلی برای استراحت آخر هفته ها ، محل دایمی برای زندگی مخصوصا برای کسانی که از مشکلات قلبی و عروقی و تنفسی رنج می برند باشد .

شهرستان شهریار و ملارد از دیر باز محل باغ های مثمر از جمله : زردآلو ، انگور ، گوجه سبز و سایر محصولات باغی و زراعی بوده است . در سال های اخیر با مجوزاتی که از نهادهای زیربط داده شده است و همچنین برخی تغییر کاربری های داده شده ، بعضی از زمین ها و باغ های این منطقه دارای ویلا های زیبایی شده اند.

شهرهای شهریار و شهرهای اطراف آن شامل امیریه ، وحیدیه ، ابراهیم آباد، کردزآر،ملارد، صفادشت ، شهرک تیسفون ، شهرک والفجرو روستاهای  اطراف که از بافت نیمه روستایی شامل : کردامیر، یبارک، لم آباد، قشلاق ، اسفندآباد، ویلادشت، مهرآزین، مهرچین، صفادشت، دهکده بارآن، خوش نام،بکه،کوش کک دارای ویلاهایی با متراژهای مختلفی هستند.

امکانات ویلاهای منطقه :

آب : آب لوله کشی در تمام نقاط این منطقه وجود دارد و از این نظر مشکلی نیست . برخی از ویلاهای منطقه که دارای باغ  هستند دارای آب کشاورزی نیز در دوره های زمانی خاصی هستند . همچنین برخی از ویلاها دارای چاه های عمیق و نیمه عمیق نیز هستند.

برق : برق نیز در این مناطق به طور کامل وجود دارد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سایر امکانات : وجود استخر ، سونا ، جکوزی ، سرمایش و گرمایش مرکزی و همچنین سیستم های کنتور از راه دور و کنتور از طریق اینترنت که امکان مدیریت پیشرفته و مدرن ویلاهای شما را میدهد.

قیمت ویلا در شهریار

  قیمت های منطقه با توجه به متراژ ، امکانات و موقعیت این ویلاها متفاوت است و قیمت ها از حدود 150 هزارتومان به ازای هر متربع شروع و تا چند میلیون نیز ادامه دارد. برای داشتن یک ویلای بسیار زیبا که علاوه بر محلی برای استراحت شما ، محل مناسبی برای سرمایه گذاری مالی نیز می باشد جهت کسب اطللاعات بیشتر و معرفی ویلاها  با املاک خزر تماس بگیرد.