فروش باغ و ویلا در شهریار- ملارد و حومه با سایت مشاورین املاک خزر در زمینه های باغ،ویلا،سوله،گلخانه ، باغچه در منطقه های شهریارو ملارد و حومه با ما همراه باشید
پایان سرشماری نفوس مسکن

پایان سرشماری نفوس مسکن

پایان سرشماری عمومی نفوس و مسکن منتظر تکمیل اطلاعات خانوارهای غایب 

زنجان -ایرنا - سرپرست سازمان برنامه و بودجه استان زنجان گفت: زمان قانونی سرشماری عمومی نفوس و مسکن

به مدت سه روز تمدید شد تا خانوارهای غایب در مهلت باقی مانده اطلاعات خود را تکمیل کنند.

حمید نباتچیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تا ساعت 24 سی و یکمین روز از سرشماری نفوس و مسکن، ماموران سرشماری به 316 هزار و 794 خانوار سرکشی کرده اند، در حالی که 11 هزار و 632 خانوار غایب بدون کد آماری هنوز اطلاعات خود را تکمیل نکرده اند.
وی یادآورشد: سرشماری در برخی شهرستان ها همچون ایجرود، طارم، سلطانیه و ماهنشان به پایان رسیده است اما ماموران برای تکمیل اطلاعات غایبان تلاش می کنند.
نباتچیان اظهار کرد: پیش بینی شده بود ماموران سرشماری در مهلت قانونی به 349 هزار و 945 خانوار مراجعه کنند و تا پایان سی و یکمین روز، موفق به سرکشی به 90.53 درصد این میزان خانوار زنجانی شده اند.
سرپرست سازمان برنامه و بودجه استان زنجان گفت: در این مدت ماموران سرشماری با 190 هزار و 983 خانوار این استان مصاحبه کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: طی 31 روز گذشته، 106 هزار و 33 خانوار زنجانی در زمان مراجعه ماموران سرشماری کد سرشماری اینترنتی خود را ارائه کرده اند.
نباتچیان تاکید کرد: خانوارهایی که تاکنون سرشماری انجام نداده اند، با شماره تماس های ٣٣٥٣٩٨٨٣ و ٣٣٥٣٩٨٥٧ و ٣٣٥٦٨٠٧٤ تماس حاصل کنند.

 

 

 

باغ هزار متری ... باغ دو هزار متری