فروش باغ و ویلا در شهریار- ملارد و حومه با سایت مشاورین املاک خزر در زمینه های باغ،ویلا،سوله،گلخانه ، باغچه در منطقه های شهریارو ملارد و حومه با ما همراه باشید
بهره برداری از 10 باب مسکن محرومان در نکا

بهره برداری از 10 باب مسکن محرومان در نکا

بهره برداری از 10 باب مسکن محرومان در نکا

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا از بهره برداری 10 باب مسکن محرومان در هفته بسیج خبر داد و گفت:

مسکن های روستایی با کمک و همت بسیج سازندگی، همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستاهای مختلف آماده بهره برداری است.

سید ابراهیم شریفی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نکا، اظهار کرد: براساس توافق انجام شده بین بسیج سازندگی و همکاری کمیته امداد، مقرر شد که مسکن 45 متری تا 55 متری برای محرومین فاقد مسکن ساخته و تحویل آنان داده شود.
وی افزود: 10 باب مسکن محرومان در روستاهای سیکا، اسماعیل محله، پوروا، واودین، نوذرآباد، امامیه و محله خشک آب بندان نکا ساخته شده است و همزمان با هفته بسیج به افراد واگذار می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نکا با بیان اینکه مقرر شد کمیته امداد 150 میلیون ریال برای هر واحد پرداخت کند، یادآور شد: بخشی از این مبلغ توسط کمیته امداد تأمین شده است و بقیه هزینه ها توسط خیران و مردم پرداخت شده است و در قالب اردوی جهادی این 10 باب مسکن ساخته و آماده افتتاح است.
این مسؤول در ادامه با اشاره به اجرای 400 عنوان برنامه در هفته بسیج این شهرستان گفت: این تعداد برنامه در سطح حوزه و پایگاه های مختلف بسیج شهرستان برگزار می شود که از 400 عنوان برنامه اعلام شده، 55 عنوان برنامه شاخص و محوری در نظر گرفته شده است.
شریفی ادامه داد: برگزاری همایش های استکبارستیزی، جشنواره های بومی و محلی، افتتاح خانه های محرومین، مجمع عمومی بسیج، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و تولیدات خانگی، برگزاری کارگاه های مشاغل زودبازده، اجرای طرح واکسیناسیون طیور در روستاها و.. از جمله برنامه های شاخص و محوری هفته بسیج شهرستان نکا است.

 

 

باغ هزار متری ...  باغ دو هزار متری