فروش باغ و ویلا در شهریار- ملارد و حومه با سایت مشاورین املاک خزر در زمینه های باغ،ویلا،سوله،گلخانه ، باغچه در منطقه های شهریارو ملارد و حومه با ما همراه باشید
bagh-kharid

bagh-kharid

 

شاخص قیمت مسکن در بورس کالا طراحی می شود

 

شاخص قیمت مسکن به زودی در بورس کالای ایران طراحی می شود.
معرفی و طراحی شاخص مسکن به کمک سامانه معاملات اتحادیه املاک،

می تواند بازار مسکن را شفاف کرده و به مردم و سرمایه گذاران هم علامت های درستی از روند فعلی و آینده بازار مسکن ارائه دهد.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: بسترهای لازم برای طراحی شاخص قیمت مسکن در بورس کالای ایران وجود دارد و براساس مذاکرات انجام شده به زودی این شاخص برای نشان دادن میانگین قیمت مسکن در سطح کشور در بورس کالا طراحی می شود.
حسام عقبایی افزود : مذاکرات لازم برای طراحی شاخص مسکن با بورس کالای ایران که بیانگر روند قیمت و سرمایه گذاری در حوزه مسکن خواهد بود، انجام شده است و به زودی این شاخص برای مسکن بر تابلوی بورس نقش می بندد.
وی با بیان اینکه بورس کالا قصد ندارد به حوزه خرید و فروش مسکن وارد شود، افزود: مسکن یک کالای غیر همگن است و ارائه آن در بورس کالا امکانپذیر نیست اما بورس کالا در حوزه قیمت گذاری می تواند شاخص قیمت منطقه ای و شهری برای مسکن تعیین کند تا متوسط قیمت مسکن در نقاط مختلف شهر برای مردم شفاف و روشن شود.
عقبایی اظهار کرد : مذاکراتی برای طراحی شاخص مسکن با بورس کالا صورت گرفته و کار عملیاتی و رسمی در حال کلید خوردن است که با توجه به وجود بسترهای لازم در بورس کالا، این شاخص به زودی طراحی می شود.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران با تاکید بر اینکه جلسات مشترکی با مدیر عامل بورس کالا برگزار خواهد شد، به مزیت های طراحی شاخص مسکن اشاره کرد و گفت: معرفی و طراحی شاخص مسکن به کمک سامانه معاملات اتحادیه املاک، می تواند بازار مسکن را شفاف کند.

 

باغ هزار متری   ....   باغ دو هزار متری