فروش باغ و ویلا در شهریار- ملارد و حومه با سایت مشاورین املاک خزر در زمینه های باغ،ویلا،سوله،گلخانه ، باغچه در منطقه های شهریارو ملارد و حومه با ما همراه باشید
سال آینده با جهش قیمت مسکن رو به رو می شویم

سال آینده با جهش قیمت مسکن رو به رو می شویم

 

سال آینده با جهش قیمت مسکن رو به رو می شویم

 

در روزهای گذشته بازارهای مالی کشور با جهش های قیمتی در ارز، طلا و سکه روبه رو بوده است و حالا این سؤال مطرح می شود

که آیا این تغییرات روی بازار مسکن نیز اثر خواهد داشت و بعد از ماه های رکود در بازار مسکن شاهد رشد قیمت ها خواهیم بود؟
بیت الله ستاریان کارشناس مسکن در گفت وگو با سایت خبری اتاق تهران با اشاره به اینکه اگر قیمت دلار و ارزهای دیگر خارجی روند رو به رشدی را که در پیش گرفته است ادامه دهد شاهد تأثیر آندر بازار مسکن هم خواهیم بود، می گوید:« افزایش قیمت دلار ، ارزهای خارجی و طلا و... تاثیرات خود را به صورت مستقیم روی بازار مسکن خواهد داشت، البته این تاثیرات به صورت ناگهانی خود را نشان نمی دهد بلکه در یک پروسه 3 تا 4 ماهه ما شاهد این تأثیر خواهیم بود.
او در ادامه در پاسخ به این سؤال که بازار مسکن تا پایان سال چه روندی را طی خواهد کرد، می گوید:« پیش بینی من این است که تا پایان سال جاری در بازار مسکن شاهد تحولی خاص نخواهیم بود و روند کنونی را با تغییرات جزئی ادامه خواهیم داد ولی از ابتدای سال آینده رشد را در پیش داریم. واقعیت این است که برخلاف پیش بینی ها بعد از توافق هسته ای و شروع برجام با سرعتی که تصور می شد ما شاهد گشایش های اقتصادی در کشور نبودیم ولی حالا باگذشت بیش از یک سال کم، کم تاثیرات را می بینیم که نمونه های آن افزایش فروش نفت و رشد اقتصادی کشور است و اعتقاددارم انعکاس این تحولات را در سال آینده در بازار مسکن خواهیم دید.

 

برای دیدن املاک زیر روی ان هاکلیک کنید .

کد:229  

کد:228  

کد:205  

کد:281